Środa to dzień spotkań wszystkich grup Kuźni Światła, jednak dzień 8 stycznia 2014 r. spędziliśmy inaczej niż zwykle. Grupa 16-osobowa wsiadła do busa i wyruszyła do Bieszczadzkiego Domu Kultury w Lesku, gdzie odbył się jedyny w swoim rodzaju wernisaż pt. „Prawda chwili”, której autorką jest nasza koleżanka – Basia Niedziela.

Spotkanie rozpoczęło się od przywitania przybyłych gości przez panią Jolantę Kordyaczny, komisarza wystawy, następnie Basia w kilku słowach powiedziała o sobie a także o swoich wielkich dwóch pasjach – fotografii i podróżowaniu. To właśnie ich łączenie owocuje poruszającymi fotografiami. Obecna wystawa jest zbiorem 54 czarno-białych fotografii z zakresu krajobrazu, portretu, reportażu i innych. Jak sama autorka mówi „dostrzegam więcej, czuję więcej i mocniej istnieję”.

Podziwianiu, rozważaniu i rozmowom nie było końca. Cieszymy się niezmiernie z sukcesu koleżanki. Na długo zapamiętamy ten wieczór. Podsumowałabym go jednym zdaniem: Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Wystawa jest czynna do 3 lutego 2014 r., więc zachęcamy do udania się do Leska i poczucia niezwykłej aury wystawy.

Prawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwiliPrawda chwili