Plakat

3. Krośnieńskie Święto Fotografii

17 lutego (piątek), godz. 18.00
Spółdzielczy Dom Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Kisielewskiego, Krosno

Serdecznie zapraszamy wszystkich fotoamatorów (tych mniej lub bardziej zaawansowanych) na 3. Krośnieńskie Święto Fotografii.
Będzie to jeden wieczór pełen fotograficznych wystaw, dyskusji i spotkań.

Organizatorami Święta są: Krośnieńskie Kółko Fotograficzne „Kuźnia Światła” i Spółdzielczy Dom Kultury Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Będzie to już 3 spotkanie – pierwsze miało miejsce 18 stycznia 2011 roku, drugie – 17 czerwca, trzecie odbędzie się 17 lutego 2012 roku, a kolejne planowane jest na czerwiec.

Krośnieńskie Święto Fotografii odbywa się w Spółdzielczym Domu Kultury (ul. Kisielewskiego) w Krośnie, w miejscu cotygodniowych spotkań uczestników kółka.

Na Święcie zaprezentujemy dziesiątki zdjęć, dorobek fotograficzny kółka – wystawy zbiorowe, indywidualne, projekcje multimedialne. Ponadto zaszczyceni będziemy prelekcją zaproszonego gościa, który podzieli się z nami swoją fotograficzną historią. Dotychczas gościli u nas panowie Andrzej Drozd oraz Bogusław Orłowski.

W programie 3. Krośnieńskiego Święta Fotografii znajdziecie Państwo m.in.:
• wystawę „zKRAJOBRAZu” (młodsza grupa kółka)
• wystawę „Mniej więcej” (starsza grupa kółka)
• wystawę „Plener krakowski”
• wystawę indywidualną Wojciecha Więcka „Krakowskie reminiscencje”
• projekcje multimedialne
• spotkanie z ciekawym gościem
• fotoprezentacje – pokaz zdjęć nadesłanych przez amatorów fotografii

Pragnęlibyśmy, aby Krośnieńskie Święto Fotografii skłaniało do poszukiwania w dzisiejszym świecie i w nas samych tego, co niedostrzegalne i nieodkryte. Uwieczniajmy ludzi, którzy są wokół nas, miejsca, które odwiedzamy, chwile, które przeżywamy, gdyż ulotność jest nieunikniona…

1. Krośnieńskie Święto Fotografii2. Krośnieńskie Święto Fotografii