4 w Bartoszowie

W mroźny sobotni poranek udało się zebrać kilka osób chętnych na krótki plener. W stronę stawów w Bartoszowie wyruszyliśmy w składzie Arleta, Mariola, Adam i Sylwek. Pogoda nas nie rozpieszczała. Mróz skutecznie dawał się we znaki, słonko nie miało ochoty wychylić się zza chmur – czyli warunki idealne dla nowej grupy☺. Pierwsze plenerowe szlify najmłodszych kółkowiczów nie poszły na marne. Rozpoczynając plener, dotarła do nas informacja (może od świętego Mikołaja) o odznaczeniu wszystkich uczestników pleneru orderem „Prześwietlonej Kliszy” trzeciej klasy. Z niecierpliwością czekamy na galę wręczenia tychże odznaczeń.

A oto treść wiadomości od Photographera-Utrwalacza

BACZNOŚĆ! Zgromadzonym na plenerze cześć i chwała! Komunikat ten należy odczytać w postawie stojącej! Niniejszym odznacza się wszystkich uczestników pleneru orderem Prześwietlonej Kliszy trzeciej klasy i przyznaje nagrodę w wysokosci jednej rzodkiewki na głowe. Tym co nie pojechali wstyd i hańba i szorowanie kółkowych klopów. Odczytać zainteresowanym.

Podpisano – photographer w stanie spoczynku gen. Utrwalacz. Spocznij, rozejść się!

P.S
Wyróżnieni odznaczeniem już nie mogą doczekać się kolego pleneru. Na zachętę dla innych kilka kadrów z ostatniego wyjazdu.

4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie4 w Bartoszowie