Kuźnia w Sanoku

12 grudnia Kuźnia Światła zagościła w Sanoku na zaproszenie Pani Marii Kępy. Wernisaż naszej wystawy był zakończeniem Roku Fotografii zorganizowanego przez ODK Puchatek Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Na wystawie zaprezentowaliśmy trzy tematy: Drzewo-drewno, To niezwykłe H2O, 4 strony krajobrazu. W sumie pokazaliśmy 37 plansz czarno-białych obrazów. Po krótkim wprowadzeniu i przedstawieniu nas przybyłej publiczności, p. Maria oddała głos Tomkowi Wajdzie, który pięknie potrafi mówić o fotografii. Zarówno my jak i przybyli goście z zainteresowaniem słuchaliśmy słów Tomka, przybliżających wszystkim istotę fotografii i sens robienia przez nas zdjęć. Następnie nasz wernisaż uświetnił znany krośnieński saksofonista – Jarek Sereda. Po koncercie, w miłej atmosferze toczyły się inspirujące rozmowy i wymiana doświadczeń pomiędzy sanockim a krośnieńskim kołem fotograficznym.

Dziękujemy organizatorom za bardzo miłe przyjęcie oraz autorom zdjęć i wszystkim, którzy zaszczycili wystawę swoją obecnością. Fotografie można oglądać do 31 grudnia 2015 r.

Kuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w SanokuKuźnia w Sanoku