Ogłoszenia!!!

KONFRONTACJE!

Uwaga! Zbliżają się KONFRONTACJE FOTOGRAFICZNE w Rzeszowie! Wszyscy uczestnicy (!) Kuźni proszeni są o niezwłoczne nadsyłanie po 1 zdjęciu (tematyka dowolna) na adres: foto@graffia.pl. Termin przesyłania zdjęć mija w czwartek wieczorem!

D200 do sprzedania!

Sylwek z bólem rozstaje się ze swoim wiernym sprzętem fotograficznym. W związku z tym można kupić Nikona D200 z obiektywem Nikkor 18-70 i wszelkim podstawowym osprzętem (tudzież z oryginalnymi pudełkami)… Sprzęt jest w idealnym stanie, jak na kogoś kto robi tak dobre zdjęcia:) Cena okazyjna, ale w tej sprawie trzeba się kontaktować z Sylwkiem, bądź pisać na kółkowego mejla. Nie trzeba chyba dodawać, że ilość aparatów (bo jest jeden) ograniczona… Jeżeli ktoś potrzebuje niezawodnego sprzętu – polecam… tylko trzeba się spieszyć… (Tomasz)

PLENER

W najbliższym czasie planowany jest całodzienny plener fotograficzny Kuźni Światła, którego celem będzie szeroko pojęta ziemia przemyska. Wyjazd był planowany na tę sobotę (21.04), niestety, pogoda jak zwykle postanowiła się na nas odegrać… i akurat w sobotę zapowiadane są opady deszczu… W związku z tym termin zostaje przesunięty na 28.04.
Wyjedziemy w sobotę nad ranem (planujemy wynajęcie busa) zaś powrót planowany jest w godzinach wieczornych. Wszystkich chętnych proszę o w miarę pilny kontakt. (Tomasz)