Przyjaciele Kuźni

To niewiarygodne…

ale Kuźnia ma już 10 lat!

Kiedy rozpoczynaliśmy spotkania, a był to październik 2006 roku, była nas kilkuosobowa garstka. To miał być mały eksperyment z nadzieją na szybkie wypalenie się zapału kilku fotoamatorów… ale zapał okazał się trwalszy i… zaraźliwy…
Przez te wszystkie lata w kółku spotykały się dziesiątki, a może nawet setka miłośników fotografii. Co prawda na pierwszej grupy zostali tylko Sylwek z Tomaszem, ale po drodze, w każdej nowej grupie kółka znalazł się ktoś, kto jest z nami do dzisiaj.

Myślę, że jest co wspólnie powspominać, jeszcze raz spotkać się gronie uczestników „Kuźni”, pooglądać zdjęcia, podyskutować o fotografii.

Okazją do naszego spotkania będzie XI Krośnieńskie Święto Fotografii, które zaplanowaliśmy na luty 2017 roku.
Przede wszystkim chcemy znów się spotkać. Oprócz tego planujemy wystawę zdjęć byłych uczestników Kuźni. Będzie też wspominkowa diaporama i niespodzianka dla tych, co towarzyszyli nam na drodze fotograficznych zmagań.

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Zgłoszenia do 28 grudnia 2016 r. Bliższe informacje uzyskacie pisząc na kuźniowego maila – kkfkuzniaswiatla(at)gmail.com – lub kontaktując się z Tomaszem, Sylwkiem, Michałem czy Basią…

Czekamy na Was i pozdrawiamy…

W imieniu Kuźni Światła – Tomasz

10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat10 lat