Jako, iż „starszyzna” dała mi całkowitą swobodę w opisaniu naszego pleneru, postanowiłam puścić wodze fantazji i mam nadzieję, że nie będę musiała się wstydzić :) Więc zasiądźcie wygodnie moje kochane dziatki, zróbcie sobie ciepłą herbatkę i poczytajcie…

Nie tak dawno temu (bo 21 lutego, roku Pańskiego 2015) i bynajmniej nie za górami lub lasami sir Michał napoił swoje rumaki mechaniczne wysoko oktanowym płynem.

Tego dnia słońce pogniewało się na Podkarpacie i stwierdziło, że pośpi sobie smacznie. Nic to, stwierdził sir Michał, prawdziwi rycerze nie wymiękają. Miu (Michał) zebrawszy drużynę pierścienia w składzie: sir Janusz, królewna Kasia i „anielica” Arleta (czyli ja) pogalopował w stronę Jasła.

Tak sobie galopujemy i oczom nie wierzymy, ponieważ w Jaśle ,,stoi na stacji lokomotywa”. Wspólnie stwierdzamy, że takie perełki odchodzą do lamusa, więc trzeba je uwiecznić, bez dwóch zdań. Kilka migawek i 10 zoomów później udajemy się w okolice dworu nazywanego przez ludność dworcem (jak zwał tak zwał).

Tam dopada nas istne szaleństwo fotograficzne – sir Michał robi nam obciachowe fotki z okrzykiem „To TY się będziesz wstydzić!” Reszta podłapuje temat: księżniczka Kasia ma nową koronę a ja aureolę.

Po naszej sesji do gazety „Z innej bajki” stwierdzamy, że dobrze by było się ogrzać przy ciepłej herbacie. Znajdujemy idealne miejsce – ściany z cegły zdobią zacne fotografie, miło, przytulnie, prawie idealnie. Prawie, bo w tle przygrywała nam muzyka disco polnych-bardów… Cóż w dobrym towarzystwie jesteśmy w stanie wytrzymać więcej. Snujemy opowieści o fotografii, herbacie z cytryną i zaparzaniu mięty w lodzie? (czego to się człowiek nie dowie).

Wracając do domu, myślałam sobie, że nie zawsze liczy się ilość udanych zdjęć. Liczą się ludzie, z którymi drogi Czytelniku przyjemnie spędzasz czas, wygłupiasz się i odnajdujesz w sobie odrobinę dziecka. Nie wiem, czy Was zainteresowałam relacją z naszego pleneru, ale to jak najbardziej moja bajka…

To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!To TY się będziesz wstydzić!