W piątkowy wieczór (6 września) w Galerii Sztuki w Rymanowie-Zdroju odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Czerń i biel” autorstwa Waldemara Litarowicza (z krośnieńskiego kółka fotograficznego KUŹNIA ŚWIATŁA).

Wyruszyliśmy na to spotkanie z Krosna w składzie: Basia N., Iza, Tomek P., Piotrek, Radek, Michał U., Zbyszek, Grzegorz i Tomasz W. Na miejsce dotarli także nasi przyjaciele, byli uczestnicy – Agnieszka i Janusz, opiekun z ramienia SDK Bogdan Orłowski z żoną, a w końcu także (prawie wprost z rodzinnej uroczystości) Krzyś i Marysia. Nasza liczna grupa to jednak tylko część przybyłych gości. Okazało się, że na spotkanie przyszło sporo różnych osób. Waldemar przygotował na ten wieczór kilkanaście plansz z czarno-białymi zdjęciami. Warto przypomnieć, że jest on laureatem wielu nagród w Kuźni Światła, a jego zdjęcia mają dar opowiadania ważnych historii.

To był bardzo udany wieczór, z licznymi dyskusjami o fotografii, poważnymi rozmowami i wnikliwym oglądaniem fotografii. Podziękowania należą się Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Rymanowie i Wojciechowi Zagórskiemu gospodarzowi galerii, za umożliwienie Waldemarowi podzielenia się swoimi zdjęciami i stworzenie wspaniałej, fotograficznej atmosfery.

Gratulujemy Waldemarowi pierwszej indywidualnej wystawy fotograficznej i mamy nadzieję, że będą następne:)

Waldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografieWaldek i jego fotografie