Naszym dniem plenerowym jest zazwyczaj sobota, jednak tym razem w związku z niesprzyjającą pogodą czwórka śmiałków postanowiła wybrać się na plener w niedzielę 23.02.2014r. Kierunek Słowacja a konkretnie malownicze miasteczko Bardejów.

Gdy dojechaliśmy na miejsce, widać było, że miasto jeszcze „śpi”, byliśmy tak nastawieni na emocjonujący wyjazd, że nawet niezbyt słoneczna pogoda Nam nie przeszkadzała. Aparaty w dłoń i do dzieła! Na początku Naszym oczom ukazały się mury obronne z XIV-XVI w. z dwiema bramami, basztami i barbakanem, przepiękne stare latarnie i kręte uliczki. Spokojnie przeszliśmy wzdłuż części murów, udając się w kierunku Starego miasta. Bruk, kamienice, w centralnym miejscu przepiękny ratusz w którym mieści się muzeum, a także najważniejszy zabytkowy obiekt Bardejowa kościół – Bazylika Mniejsza pw. św. Idziego. Każdy z nas znalazł coś dla siebie. Otoczenie wpływało na Nasz nastój i motywowało do robienia zdjęć.

Po tak intensywnej fotograficznej pracy postanowiliśmy się posilić i tu niespodzianka przygotowana przez Agnieszkę, czyli galaretka drobiowa . Oczywiście nie można być na Słowacji i nie kupić przepysznej czekolady „studenckiej”. W drodze powrotnej jak to zazwyczaj bywa pojawiło się na niebie słońce, więc szybki przystanek na pagórku i fotografowanie mglistych widoków. Mieliśmy udać się także na zamek, ale po zobaczeniu drogi błotnistej a w zasadzie nawet jej braku zrezygnowaliśmy. Na koniec sfotografowaliśmy resztki zimy i pełni wrażeń a także świetnego humoru wróciliśmy. Oby więcej takich plenerów.

Obecni kółkowicze: Magda, Agnieszka, Mariusz i Małgorzata.

Fotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w BardejowieFotograficzna niedziela w Bardejowie