2 lipca 2013 roku, w restauracji Stary Lwów w Krasnej, Kuźnia Światła zakończyła kolejny sezon swoich bezkrwawych, fotograficznych łowów. Za nami rok pełen niezwykłych i inspirujących wydarzeń. Najmłodsza, zielona grupa całkiem już okrzepła i pokazuje swój foto-lwi pazur; dwa Święta Fotografii dały nam nie tylko solidnie w kość, ale też siły do podążania wyznaczoną drogą; kolejna nagroda na Konfrontacjach Fotograficznych w Rzeszowie napełniła nas na nowo wiarą w sens, tego co robimy i entuzjazmem potrzebnym do pokonywania kolejnych przeszkód… Wiele spotkań, rozmów o fotografii, czasem rozterek, mnóstwo doskonałych, inspirujących zdjęć… plany na przyszłość…

To wszystko już za nami. Obecnie nastał czas samodzielnych wypraw, gromadzenia materiału, szukania nowych inspiracji, poszukiwania odpowiedzi na najważniejsze pytania (które stawia nam fotografia).

Wakacje… dla nas to nie czas odpoczynku, ale raczej okazja do przegrupowania sił, zdobycia nowych fotografii, zaplanowania tego, co chcemy zrobić w kolejnym roku kółkowej pracy.

Życzę wszystkim kółkowiczom wspaniałych, obfitujących w doskonałe zdjęcia, wakacji.
Zapraszam też od września na nowe szlaki, którymi pójdzie kółko, w poszukiwaniu tego co w fotografii najważniejsze… ciekawej historii, ulotnego momentu, tematu, który porusza i zmienia nasz obraz świata. Do zobaczenia.

Koniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym LwowieKoniec roku w Starym Lwowie