Na wstępie trzeba wyraźnie podkreślić, że to naprawdę dobre połączenie słowo pisane (książki) i słowo zobrazowane (czyli zdjęcia). A jak jednych i drugich wypowiedzi jest sporo i jak są ciekawe i inspirujące… to jest większa szansa na spore doznanie:)

W czwartek 5 października odbył się wernisaż drugiej już wystawy Kuźni Światła w galerii HETTA Zbigniewa Oprządka. Mimo niesprzyjającej pogody i trwającego w tym samym czasie meczu reprezentacji Polski z Armenią (stąd radosne okrzyki: 1:0!, 2:0! itp.) w galerii pojawiła się spora grupa miłośników fotografii. Temat wystawy (której autorem jest Kuźnia Światła) to krajobraz w różnych odsłonach (oficjalny tytuł wystawy – 4. STRONY KRAJOBRAZU).

Szkoda się tutaj rozpisywać o samych zdjęciach… lepiej pójść i samemu je zobaczyć/poznać/rozczytać… Wystawa jest czynna do 19 października… serdecznie zapraszamy do jej odwiedzenia (Krosno, ul. Portiusa, wejście przez księgarnię-antykwariat).

Na koniec – serdeczne podziękowania należą się Zbyszkowi Oprządkowi za stworzenie galerii i umożliwienie wielu twórcom (także i nam) eksponowania swoich prac.

Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...Krajobraz wśród książek...