Moi drodzy nie ważne że nie było światła… lał deszcz… nie taki obiektyw do zawodów… wszystko nie ważne… Najważniejsze że były konie :) latałam z aparatem jakbym była narajana :). Po co mi dopalacze i inne używki – wystarczy że widzę konie i spływa na mnie radość i dobra energia :)

Koń to piękne zwierzę. Mądre ale czasem bardzo niesforne co paru zawodnikom dało się we znaki… a działo się to wszystko na Regionalnych Zawodach Konnych w Skokach przez Przeszkody w Rzecznej 01.07.2017r.
Było widowiskowo, mokro, ślisko, pełno emocji i zachwytu. Konie wspaniałe, amazonki piękne i pełne gracji – panowie w mniejszości ale też dobrze się prezentowali. Rywalizacja zacięta ale bardzo sportowa.

Poza tym można było sobie pojeść domowych pierogów i pysznych ciast, porobić małe zakupy jak to przy zawodach. Wszyscy mili a co najważniejsze nikt nie przeganiał mnie z aparatem – tak to jest fajne w małych miejscowościach.
Pozdrawiam Was cieplutko – wasza wysłanniczka z Mazur – Asia :)

Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)Pełnia szczęścia ... :)