Powiew wolności…

Jak człowiek mieszka w mieście, gdzie jest pełno różnych imprez do wyboru – to siedzi w domu, bo sam nie bardzo wie na co się zdecydować. Jak się mieszka na wsi (przepraszam w gminie) i jest jedna impreza na miesiąc to wszyscy okoliczni mieszkańcy „biegną” na nią radośnie :). Ja też :).

Co to było za szaleństwo… ponad 100 motocyklistów zjechało do Małdyt na Motopiknik który odbył się 06.08.2016r. W życiu na raz nie widziałam tyle tak różnorodnych maszyn i fantastycznych ludzi. Ganiałam jak opętana z aparatem, nie wiedząc czy fotografować motory czy portretować ludzi. Wszystko było ważne. Szkoda, że nie mogłam uczestniczyć cały dzień w tym pikniku bo trochę się tam działo…

Polowa msza św. którą zalała nawałnica z nieba. Motocykliści mogli porzucać oponą i brać udział konkursie na najwolniejszy przejazd motocyklem (było to bardzo zabawne). Pokaz STUNT w wykonaniu Piotra „Zalesia” Zalewskiego z Olsztyna, 14-letni chłopak wykonał akrobacje motocyklowe. Wójt Gminy Małdyty poprowadził Paradę Motocyklową ulicami Małdyt. Oj ryczały silniki na całą gminę :) Pamiętano też o dzieciach gdzie przygotowano im konkursy i zabawy. Strażacy z OSP Wielki Dwór i OSP Małdyty wykonywali pokaz ratownictwa. I jak na takich imprezach była pyszna grochówa, kiełbaski z grilla oraz słodkie wypieki… i oczywiście strugi wielkiego deszczu a w przerwie czasami wyjrzało trochę słońca :)

Lato to fajny czas na imprezy plenerowe… i zdjęciowe :)

Cudownie mieć swoje pasje i je realizować… motor to jest powiew wolności i fantazji ale też nawiązanie trwałych przyjaźni.

Przesyłam Wam wiele serdeczności z Mazur… cdn. – Asia

Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...Powiew wolności...